Літо в «Ровеснику» 2014 року

1-го червня «Ровесник» задзвенів дитячими голосами – сюди прибули перші відпочиваючі – групи дітей з Києва та Рівного, а вже 4-го червня розпочався заїзд основного контингенту дітей зі Львова, Червонограда, Сокальщини, Радехівщини ,Сколівщини, Жовківщини. Обов»язковий медогляд, прийом документів та розгприділення по корпусах, котрим займалися медики ОЛК Ровесник було організовано чітко та злагоджено.

На наступний день відбувся вечір «Будьмо знайомі». Діти представляли свій загін гаслом, піснею, номерами художньої самодіяльності. Зустрілись усі на літній естраді, де як правило проходять усі заходи, у тіні дерев, де не так спекотно. 6-го червня відбулося урочисте відкриття І табірної зміни літа 2014 року.

І ось над «Ровесником» крім державного прапору України, прапора ДП « Львіввугілля» замайорів ще і Олімпійський прапор – розпочалися Малі Олімпійські Ігри у «Ровеснику». Відкриття було урочисте з запаленням Олімпійського вогню. А ще привітати дітей з цим святом прийшли Олімпійські боги, які побажали усім учасникам змагань успіхів та перемог. Змагання проводились з легкої атлетики, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, плавання. Переможці були нагороджені грамотами.