Дитячий відпочинок влітку 2013 завершився успішно!

Протягом літа 2013року в дитячому таборі "Ровесник" із задоволенням провели свої літні канікули 2804 школярів з усієї України (м.Києва, м.Львова, м.Червонограда, м.Сокаля, а також Львівської, Тернопільської, Рівненської, Закарпатської, Волинської та багатьох інших областей).

Увесь цей час з дітьми працювали вихователі-педагоги, студенти-практиканти з Бродівського та Володимир-Волинського педагогічних коледжів, волонтери. Із захопленням діти брали участь у різноманітних іграх, цікавих конкурсно-розважальних та спортивних програмах, таких, як: „Красуня табору”, „Містер табору”, „Що? Де? Коли?”, „Нумо, дівчата”, „Нумо,хлопці”, „У світі казок”, „Малі олімпійські ігри”, „Тернова гра”, „Туристичні розваги”, „Свято чарівного лісу”, «Ігри на свіжому повітрі», де були нагороджені подарунковими сувенірами, грамотами, солодощами.

Неодноразово для дітей проводилися екскурсії в яких, вони мали змогу краще ознайомитися з рідним український краєм. Для дітей, які відпочивали в „Ровеснику” ставили свої вистави Львівський ляльковий театр та виконували пісенні композиції українські народні артисти. Окрім розваг та відпочинку діти за призначенням лікарів по медичних показаннях приймали лікувальні процедури: масаж, ванни, басейн, соляну шахту, ЛФК, ампліпульс, інгаляції, кисневі коктейлі, а також пили мінеральні води курорту Моршин та Поляну Квасову.

На протязі 2013 року проводиться дитячий відпочинок в період навчального процесу, де організовується навчання в спеціально обладнаних класах із залученням вчителів шкіл міст Червонограда та Сокаля.