Про нас

Оздоровчо-лікувальний комплекс "Ровесник" розташований у мальовничій місцевості: неподалік річка Західний Буг, озеро, довкола хвойний ліс. Проживають відпочиваючі у будиночках котеджах та у триповерхових корпусах у 2-3-місних номерах з усіма зручностями.

Славиться "Ровесник" і своєю кухнею, в раціоні якої як національні страви, так і багата галицька кухня. Та приваблює ОЛК "Ровесник" до себе відпочиваючих не лише комфортністю проживання, хорошим сервісом, смачними стравами, а й високоякісним лікуванням та хорошим відпочинком. До послуг відпочиваючих бальнеологічне відділення, відділення електролікування, спелеотерапії  (соляна шахта),апітерапії, масажів (Нуга-Беста, ручний), діє кабінет лікувальної фізкультури, басейн, сауна.

Широко застосовується озокоритолікування,грязелікування, гальваногрязева терапія, лікування Моршинською мінеральною водою.

Під час літніх канікул на базі оздоровниці уже впродовж десятиліть функціонує дитячий табір "Ровесник", відомий не лише на наших теренах, але й по усій Україні.Організовуються відпочинкові зміни (14 днів) та санаторні (21 день). У таборі діє програма денного перебування дітей "Поки мама на роботі". Влітку дітей чекають чудові вихователі, цікава культурна та спортивна програми, екскурсії, нові друзі.

 З повагою, В.Карвацький - директор ОЛК "Ровесник"